Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis, obrzezanie i problem z członkiem


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do Pana chirurga otóż od jakiegoś czasu zastanawia mnie pewna rzecz, czy napletek powinien być cały czas ściągnięty z członka ? pewnego razu podczas stosunku z dziewczyną, sam się obrzezałem, miałem zabieg w którym lekarz zszył mi węzidełko które sobie zerwałem i teraz z tego co zrozumiałem jest obrzezany.Ponad to gdy się masturbuję to przeważnie nie ściągam do końca skórki z napletka, ponieważ mój członek jest bardzo czuły na dotyk i muszę przyznać że bardzo mi to przeszkadza w odbywaniu długiego stosunku (przeważnie musiałem to robić przy użyciu kondomów).Jest może jakiś sposób na to aby zmniejszyć czułość członka na dotyk ? tak aby moja masturbacja czy stosunek nie trwały tak krótko? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dostępne żele z środkami opóźniającymi wytrysk, które właśnie zmniejszają pobudliwość dotykową. Powinien Pan przyzwyczajać się do ściągania napletka z żołędzi, co z biegiem czasu samoistnie zmniejszy wrażliwość. Za pomocą jakich narzędzi dokonał pan samoobrzezania, nie wiedziałem, że coś takiego jeszcze się praktykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi Pan podać nazwę jakiegoś żelu ? i czy wystarczy jakbym go stosował co jakiś czas i wtedy zmniejszy to moją pobudliwość na dotyk. czy praktycznie bezpośrednio przed stosunkiem ?Napletka nie ściągam właśnie tak często, dlatego też jest on taki wrażliwy na dotyk (tak przynajmniej mi się wydaje).Nie dokonałem tego za pomocą żadnych narzędzi, stało się to podczas stosunku z partnerką, jeśli mnie Pan zapyta jak to możliwe to odpowiem że nie mam pojęcia, po prostu w pewnym momencie poczułem tj.ukłucie a po zakończeniu zobaczyłem że moja partnerka oraz ja jesteśmy we krwi po czym okazało się (powiedział mi o tym lekarz) że obrzezałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×