Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból łokcia i promieniujący ból przedramienia


Gość Łuki

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu upadłem ze schodów i uderzyłem się dość mocno w łokieć. pojechałem do szpitala i założono mi szynę i lekarz powiedział ze mam potężne stłuczenie i krwiaka. szynę miałem 5 dni tyle co kazał doktor wiec ja dziś ściągnąłem bo mi się już połamała i w jej miejsce dałem stabilizator elastyczny. problem jest taki ze łokieć mnie nie boli tylko jak ruszę ręka to boli mnie ale przedramię i tak jakby ścięgna bądź mięśnie . nie mogę tez wyprostować całkiem łokcia bo mam odczucie ze mięsień go trzyma. jaki czas gojenia się jest takiego stłuczenia???. i co ewentualnie oprocz alkacetu mozna zastosowac zeby szybciej sie to wygoilo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Takie stłuczenie może goić się długo 2-3 tygodnie. Oprócz altacetu jeśli istnieje krwiak można zastosować żele z heparyną np. Lioton 1000. Oczywiście dobrze by było, aby kontrolnie z tym problemem udać się do ortopedy, który zadecyduje po badaniu o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wiec byłem u ortopedy na kontroli i powiedzial mi ze mialem pekniecie kosci a nie stluczenie. problem jest w tym ze lokiec mnie juz w zasadzie nie boli tylko nie moge wyprostowac lokcia do konca i nie moge tez go zgiac do konca. ortopeda powiedzial ze to normalne i ze powino byc ok ale mam isc w przyszlym tygodniu na zdjecie kontrolne. jestem wsciekly na tego chirurga co mie opatrzal na pogotowiu bo ortopeda powiedzial ze zlamanie bylo widoczne bez wiekszej znajomosci anatomi czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×