Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz odbytnicy Adenocarcinoma mucinosum G3p T3NoMx


Gość Józefa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Józefa

Mam 69 lat i leczę się z powodu raka odbytnicy. Guz odbytnicy-Adenocarcinoma mucinosum G3p.T3NoMx(wg Astler-Coller:B2A)BAC z guzka w loży po usuniętej odbytnicy z powodu raka odbytnicy-Komórki nowotworu zośliwego-gruczolakoraka Wykonano u mnie amputację odbytnicy 05.01.2010 metodą brzuszno-kroczową. Z uwagi na wznowę miejscową zakwalifikowano do paliatywnego leczenia. Od 20 do 24.05.2010 podano paliatywną chemioterapię w oparciu o schemat Folfox-4. Kontynuacja leczenia nastąpi 10.06, a 05.07. zostanie napromieniowana wznowa miejscowa. Moje pytanie: dlaczego nie można najpierw operować a potem dopiero leczenie jak wyżej. Bóle wzmagają się z każdym dniem. Cierpienie nie ustaje ani przez dzień ani w nocy, nawet jeżeli zażywam środki przeciwbólowe. Jestem już u kresu wytrzymalości. Blagam Proszę mi pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość józefa

Mam wyniki ultrasonografu i tomografi komputerowej, które potwierdziły dwa guzki w tym miejscu co wycięto u mnie jelito grube. Ponieważ był z tego co wiem jeden naciek za jelitem. Jestem po pierwszej chemioterapii, ale to nic nie ustąpiło bóle są jeszcze większe niż do tej pory. Dokładnie boli mnie w tym miejscu gdzie było ujście jelita grubego, po lewej stronie blisko kości (chyba nazywa sie kuleszowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×