Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Darek

Ból jądra a częstotliwość uprawiania sexu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darek
Mam zapytanie boli mnie czasami prawe jądro. Zauwazyłem, że ból występuje jak dłuższy okres nie uprawiam sexu. Mija jak po stosunku lub onanizowaniu się dostane orgazm. Czym to jest spowodowane i czy to jest groźne, czy muszę udac się do lekarza? Co jakbym pomimo bólu nie uprawiał sexu czy ból sam minie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Jądra i prostata cały czas produkują spermę. Jeśli co 2-3 dni nie dochodzi do wytrysku nasienie zalega w kanalikach, co może powodować dolegliwości bólowe. Dlatego, aby sobie ulżyć należy doprowadzać czasami do wytrysku. Jeśli jednak nie będzie się tego przez dłuższy czas robiło jądra dostosują swoją produkcję do zapotrzebowania i bóle po pewnym czasie samoistnie powinny ustąpić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zygmunt
Ja mam takie pytanie. Mam sytuacje troche podobna, bardzo dlugo nie uprawialem seksu, i kiedy zblizam sie do jakiejs kobiety z nastawieniem ze mozliwe ze bede sie z nia kochal to pojawia sie ten bol w jadrach. Przy takiej sytuacji nie mam wzwodu ani podniecenia, po prostu bliska obecnosc takiej konkretnej kobiety. Masturbacje uprawiam nieregularnie, czasami raz na tydzien, a innym razem nawet dluzsze przerwy, roznie bywa. Dodam jeszcze ze przy orgazmie podczas masturbacji zawsze uciskam gruczol prostaty (ktory mozna wyczuc pomiedzy workiem mosznowym a odbytem) w celu aby sperma nie wystrzelila tylko gdzies tam wewnatrz sie przemiescila, prawdopodobnie do pecherza (nie jestem expertem). Wiem ze musze skonczyc z ta praktyka, ale mam w ogole wielkie obawy czy to nie powoduje bezplodnosci, a juz pare lat tak sie masturbowalem.... Teraz chce splodzic dziecko, i przerazajaca wizja pojawila mi sie przed oczami: co jesli moge byc przez te glupie onanizowanie bezplodny? pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Przez onanizowanie się człowiek nie staje się bezpłodnym, ale działa to na psychikę wywołując zmniejszenie popędu seksualnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławek
ja mam takie pytanie.Mnie bolą jądra czasem po wytrysku.Jest to lekki ból utrzymujący się czasem cały kolejny dzień,jest to coś w stylu lekkiego mrowienia ,ale jak utrzymuje sie kilka godzin to staje sie zastanawiające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leon
to nic grożnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość masturbacja *D
To przejdzie tylko po jakimś czasie bo to jest od tego jak sie masturbuje a później przestaje to po tygodniu bolą jądra pozdro *D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jerzy
Mam podobny problem. Bolą mnie jądra podczas stosunku i po nim. Nigdy tak nie miałem przeszkadza mi to w seksie. Masturbuje sie bardzo czesto kila razy dziennie wtedy nie odczuwam tego bólu podobnie w czasie sexu oralnego tez mnie nie bolą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Henryk
Drogi Jurku wiem co czujesz też to miałem na szczęście moja sek(s)retarka doradziła mi bym smarował jądra wywarem z pokrzyw troche piecze lecz pożniej przynosi duża ulge. Teraz moje życie erotyczne jest bujniejsze i wyprobowalem juz prawie wszystkie pozycje z kiązki kucharskiej. Serdesznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbych
Ból jąder związany z *nierozładowanym* podnieceniem, to tak zwany zespół *Blue Balls*. To nic groźnego, pomaga prysznic, masturbacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rere
podobny problem. Aczkolwiek nie masturbuje sie...dla mnie to obleśne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość barbara
jesteś wogole facetem każdy facet tego potrzebuje chyba ze jesteś obojniakiem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dr Hab Inż Mikołaj
Dobry wieczór jako doktor habilitowany uważam , iż porządną masturbacja szczególnie w nocy pomogą na wszelkie schorzenia , a jeśli nie jesteście w stanie sobie tak owej zapewnić , wiec podaje nr do naprawade fachowej obsługi i serdecznie polecam 603065885 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol
Potwierdzam: Masturbacja pomaga w opisywanych powyżej dolegliwościach, /ból jąder/szczególnie u ludzi młodych. Ja mam 50 lat i w wieku 12-27lat często się masturbowałem aż do czasu ustatkowania się i ożenku. Ból jader pojawiał się często za młodu w momencie silnego podniecenia a niemożności rozładowania go poprzez dojście do orgazmu i wytrysku/ 20 -27 lat/ Był to tylko dowód zdrowej produkcji nasienia i normalnego , prawidłowego działania mechanizmów sterujących tym procesem. Silne podniecenie zakończone orgazmem i wytryskiem daje facetowi przyjemność ale też zapewnia zdrowie w tym temacie. Dziś w wieku 50 lat częstotliwość moich orgazmów troszkę spadła. Jednakże moja kochliwa i kochana żonka zapewnia w tych sprawach zdrowy rytm tzn. 2, 3 razy w tygodniu skuteczny wystrzał jak należy. Panowie, którzy muszą to robić na boku bo źle dobrali partnerkę lub sami ze sobą -współczuję. Ale niezależnie od sposobu dojścia do orgazmu u młodych czy dojrzałych, nawet żonatych mężczyzn i spowodowania wytrysku... polecam wszystkim facetom za wszelka cenę nie zaniedbywać tego i minimum raz w tygodniu regularnie walić, walić i walić... dbając tym sposobem o swoją prostatę, jądra, serce, układ krążenia. Na starsze lata jak znalazł!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marco
No dobrze ale ja czuję ból tuż przed wytryskiem i jeszcze ta galaretowata sperma. O co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dr Buli
Drogi Marco, miałem podobny problem do twojego, lecz jedyną zmianą było to iż sperma przed wytryskiem wydobywała się odbytem. Więc znalałzem prosty sposób nato - był to popularny Pampers. Naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zygmunt
Witam, mam taki problem, ze po stosunku odczuwam bol prawego jadra. Gdy siedze jest wszystko ok, nie odczuwam bolu ale gdy chce np wstac zmienic pozycje cokolwiek zrobic z prawa noga to bol sie nasita jak jakby rwanie plynace z jadra. Gdy kilka dni nie uprawiam stosunku wszystko wraca do normy, ale gdy znowu to robie to bol powraca. Jaka moze byc tego przyczyna? dodam ze mam 20 lat i nigdy zadnych problemow z jadrami nie miewalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr
Mam ten sam problem z bólem jader wszystko zaczęło się jak żona zaczęła unikać stosunków bul się nasilał po wizycie u urologa kazał mi to wyjaśnić żonie znacie reakcje stwierdziła że na łeb upadłem wraz z tym lekarzem Błąd był taki że zamiast posłuchać lekarza i znaleź chętną na boku to ja to odpuściłem i po 3 latach miałem operację prostaty i do dziś tego żałuje NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ TAK JAK JA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość To proste
DR BULI *...miałem podobny problem do twojego, lecz jedyną zmianą było to iż sperma przed wytryskiem wydobywała się odbytem...*. No tak, jak ktoś wkładał członka do twojego odbytu, to szczytował szybciej niż ty. Kiedy ty miałeś wytrysk, to sperma tego, który ci wsadzał już wyciekała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amq0
Masturbacja może i pomaga na ten ból. Ale przecież masturbacja to jest grzech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pro

wow. co drugi komentarz to bezwstydny troll. Ludzkość - dokąd zmierzamy...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.