Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kolejna operacja bariatryczna w Polsce


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy Lap Band revision. Dwa i pol roku temu mialam zalozona opaske zoladkowa, schudlam prawie 50 kilogramow ale w bardzo powolnym tepie i w ostatecznosci okazalo sie, ze moja opaska byla za mocno doscisnieta i niestety obsunela sie. Ponadto uwazam, ze ta metoda nie do konca jest dla mnie skuteczna....po 6 miesiacach mozliwosci spozywania plynow nie schudlam wystarczajaco...Obecnie opaska zostala poluzowana do polowy i od miesiaca przytylam 7kg!!! Poszukuje kliniki w Polsce, ktora bedzie w stanie przeprowadzic operacje innego typu...nie do konca wiem jaki bylby dla mnie najodpowiedniejszy... Obecnie waze zaledwie 100kg ale nie chce czekac do momentu jak przytyje kolejne 50 albo i wiecej.. Prosze o pomoc! Mieszkam w USA i moje ubezpieczenie nie pokryje kolejnej operacji dopuki nie przytyje ponownie....czego bardzo chce uniknac zwlaszcza,ze grozi mi cukrzyca ktorej probowalam uniknac za pomoca opeacji... Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Radzę w tej sprawie skonsultować się z oddziałem chirurgii ogólnej szpitala w Wejherowie. Oddział wykonuje w bardzo dużej ilości operacje bariatryczne różnego typu metodą głównie laparoskopową. patrz: http://chirurgia-wejherowo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeszlam ta operacje 4 lata temu .......nawet efekt jest calkiem niezly schudlam 110 pounds .....mam jeszcze 40 do idealnej wagi........szukam tez kliniki w polsce na poludniu polski ktora zajmuje sie wypelnianiem ....... dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×