Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość pawel z warszawy

Coś na worku mosznowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel z warszawy
Nie wiem jak to okreslic ale od paru dni wyczulem cos na worku mosznowym jest przy samej skurze i łaczy sie z zyła.. to jakas kulka czy cos nie wiem jak to nazwac... nie jest w okolicy jader raczej przy samej skórze na srodku worka mosznowego. nie boli mnie to wogóle ale chcialbym sie dowiedziec co to jest peknieta zyla? od wysiłku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota
Mogą to być żylaki powrózka nasiennego. Są wyczuwalne w trakcie badania w obrębie moszny jako miękkie guzowate twory. Przyczyną jest niewydolność bądź wrodzony brak zastawek w żyłach jądrowych. Lepiej skonsultować problem ze specjalistą, który postawi dokładne rozpoznanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Też to mam i obrazu mi się przed oczami pojawia ogromne słowo RAK. Wizytę mam po wakacjach. może coś na uspokojenie na dwa najbliższe tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to też być przydatek jądra lub najądrza, rzadko występująca, ale czasami tak struktura anatomiczna nie będąca patologią.Trzeba skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość max
Witam mam takiego guza wnad prawym jądrem ale nie dotyka jądra tylko jakos pod skórą jest nie wiem co to jest mam to juz około roku i do jakiego specjalisty powinienem iśc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szymon
dzisiaj zauwazylem narosl na worku mosznowym w okolicy lewego jadra.nie ma stycznosci jadra z narosla.mam 34lata dlatego wykluczam okres dojrzewania.co powinienem zrobic z tym fantem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Mam 21 lat, wczoraj po kąpieli zauwazylem ze mam guzek na samym srodku woreczka mosznowego. Nie dotyka jąder. Ma ok 0,5 cm (wielkosc podaje tak srednie jak mi sie wydaje..) Nie boli ale czuje go jak chodze.Wizyte mam za 5dni u prywatnego urologa. Martwie sie ze to moze byc cos powaznego. Prosze o rade. PILNE !! Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mike
też mam takie okrągłe zgrubienie pod skórą. Wygląda jak duży pryszczo srednicy około 0,5 cm, ale nie sączy się z niego ropa. Jest tej samej wielkości od kilku miesięcy, nie boli. Muszę pójść na konsultację. najlepsze jednak jest to, ze ludzie, którzysię tutaj wpisali, a byli już dawno u lekarzy, nie wrócili do wątku i nie napisali jakie były rezultaty wizyty. Ludzie sas pustymi egoistami. Sami chcą pomocy, ale jak trzeba się wymiązać w drugą stronę to już mają wszystko w d.. ogolnie połowapopulacji wykazuje takie cechy i powinna mieć raka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja ja
ehh Mike.. może po prostu ludzie zapomnieli o tej stronie po jakimś czasie ? Może za kilka lat któryś z nich da nam odpowiedź *P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacper
Kaszak moi drodzy :). Kaszak. Tez go obecnie mam. Niegroźny dla życia tylko uciążliwy dla oka. Można to wyciąg operacyjnie. Tez chyba niedługo na to sie zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ,
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.