Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jacek

Czerwone plamy w okolicach jąder po leczeniu świerzbu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek
Po leczeniu świerzbu stosując maść siarkową w okolicach jąder, na nich i na prąciu pojawiły się zaczerwienienia utrzymują się już 3 tyg od zakończenia leczenia ponadto stosuję cały czas maści cetaphil i oxycort które nie przynoszą większych efektów. pomiędzy udami a jądrami wyglądało to najpierw jak krostki czerwone teraz są to plamy w miejscach tych schodzi mi również skóra i strasznie piecze. Oczywiście wybieram się do dermatologa ale to dopiero za kilka dni bardzo bym chciał wiedzieć już teraz co się może dziać. Sprawa świerzbu chyba też nie została rozwiązana skoro pojawiają mi się ciągle nowe krostki na prąciu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Trudno określić bez badania co może być przyczyną tychże zmian. Być może rzeczywiście nie został całkowicie wyleczony świerzb. Trzeba udać się ponownie na kontrolę do dermatologa. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
Dzięki za odpowiedź udało mi się wczoraj dotrzeć do dermatologa stwierdził że jest to zakażenie grzybiczne. Siarka zawarta w maści przeciw świerzbowej zniszczyła skórę do tego stopnia że była ona narażona na tego typu sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×