Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból wątroby a próby wątrobowe w normie


Gość Kazimierz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kazimierz

Odczuwam dziwne uczucie w miejscu gdzie powinna się znajdować wątroba. Czuję się jakby napompowany w tym miejscu. Czasem czuje na plecach na kościach żebrowych w dole jakby rozciąganie, szczypanie. Ale wydfaje mi się, że jest to na kościach żebrowych, a nie w głębi jamy brzusznej. Jak sprawdzałem prawą stronę ciała dłońmi to na dolnej, ostatniej kości żebrowej, która się łączy z pozostałymi kościami żebrowymi (niższe żebra to już są te krótkie kości) to jak ucisnę tą kość to czuję też jakby szczypanie. Próbyu wątrobowe: aspat, alat, bilirubina całkowita, ggtp, fosfotaza zasadowa są w normie. Mogą to być jakieś zmiany w wątrobie? Czy przy prawidłowych powyższych próbach wątrobowych można mieć nowotwór wątroby, który daje mi takie oznaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Mogą to być jakieś zmiany w wątrobie? - raczej nie ma to nic wspólnego z wątrobą, w razie wątpliwości celem pogłębienia diagnostyki warto byłoby wykonać USG jamy brzusznej Czy przy prawidłowych powyższych próbach wątrobowych można mieć nowotwór wątroby, który daje mi takie oznaki? - bardzo wątpię, że problem tkwi w wątrobie, raczej to nerwoból spowodowany samoistnym podrażnieniem nerwów międzyżebrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×