Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twardy guzek na mosznie


Gość andrzej 27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej 27

Dziendobry mam pytanie do Pana doktora od jakiegos czasu zauwazylem guzek na mosznie nie jest duzy ok 3 mm i znajduje sie pod skora jest taki bialy nie boli tylko jest twardy czy to jest kaszak czy cos groznieszego obecnie przebywam za granica a wpolsce bede w stczyniu bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszedlem do rodzinnego lekarza ktry wyslal mnie do dermatologa . 1 z kaszakow jest wiekszy niz pozostale dla i ypisali mi skirowanie do chirurga najpawdopodobniej beda usuwane :) ps strasznie sie balem takiej wizyty ale panowie nie ma co naprawde trzeba chodzic ( wczesniej bylo mi glupio i myslalem ze mnie lakarze skrytukija o cos ale bylo pozytynie ) dzis czekam na wizyte do chirurga ale i tak jestem zadowolony bo nie mysle o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kaszak a na mosznie który mi się rozrósł od wyciskania małej gródki do szerokości ok 6mm. Załatwił mi to laserem dr Leszczyński w Luxmedzie w szpitalu na Puławskiej w Warszawie i o dziwo tam było najtaniej bo 540zł ze znieczuleniem. Zabieg może z 10-15 min łącznie z założeniem szwów. W innych miejscach tylko chirurgicznie i cena 900-1500 chcieli. Trochę się bałem jak powiedział, że zrobi to laserem bo w innych miejscach nawet jak mieli laser to w tym przypadku mówili że robi się to poprzez *tradycyjne* usunięcie. Dla mnie najważniejsze jest teraz to, że po 3 tygodniach nie mam żadnych komplikacji i w zasadzie żadnego po tym śladu, nawet blizny nie ma ani trochę. Polecam zdecydowania z takim problemem w to miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu mialem usuwane chirurgicznie kaszaki z moszny - 6szt. Zastanawialem sie, czy nie sprobowac usunac tego samemu, ale po przeczytaniu kilku artykulow w internecie doszedlem do wniosku, ze skieruje sie do specjalisty. Przed wizyta mialem obawe o okazanie moich intymnych miejsc, ale wytlumaczylem sobie to tak, ze Chirurg pewnie nie takie rzeczy juz widzial. Sam zabieg trwal ok 20min, a jedyny delikatny bol wystepuje podczas znieczulenia. Ja mialem 4 wklucia. 1 dzien chodzilem z niewielkim kompres w portkach i 2 dni dyskomfortu zwiazanego z gojeniem. Takze Panowie smialo!!! Im dluzej z tym zwlekamy, tym gorzej dla nas, a kaszaki wcale nie beda mniejsze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×