Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja kolana arthroscopia genus sinistri


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam przed sobą wypis ze szpitala w którym miałam 13 lat temu operacje kolana lewego,prosze o interpretacje tego na nasz jezyk poniewaz w poniedziałek ide znowu na operacje tego kolana i chciałabym wiedziec co było wczesniej robione w nim,dziekuje bardzo ,pozdrawiam Ania K rozpoznanie:luxatio recidivans patellae sinistrae.hypoplasia condyli lateralis femoris sinistri. zastosowano leczenie:arthroscopia genus sinistri.lateral relase.plicatio retinaculi medialis et reinsertio.vastus medialis.rehabilitatio post operationen jeszcze raz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

rozpoznanie:luxatio recidivans patellae sinistrae.hypoplasia condyli lateralis femoris sinistri. - zwichnięcie rzepki nawykowe. niedorozwój kłykcia bocznego kości udowej lewej zastosowano leczenie:arthroscopia genus sinistri.lateral relase.plicatio retinaculi medialis et reinsertio.vastus medialis.rehabilitatio post operationen - wziernikowanie kolana lewego. boczne uwolnienie. sfałdowanie troczka przyśrodkowego i odwrócenie. wyczyszczenie przyśrodkowe. rehabilitacja pooperacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,jestem juz po arthroskopii i ponownie prosze o przetłumaczenie mi wypisu rozpoznanie:laesio menisci medialis genus sin(CA) chondromalatio condyli med.femoris sin II/III focalis. hypertrophia synoviale kod rozpoznanie wg ICD-10 M23.2 zastosowane leczenie mam po polsku...dziekuje za odpowiedź,pozdrawiam Ania K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×