Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Leszek

Ból w pachwinie po operacji podwiązania żyły w związku z żylakami powrózka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leszek
Witam! 4miesiace temu miałem operacje podwiazania żyły w zwiazku z żylakami porwózka, żylaki do tej pory nie znikneły, byc moze nieznacznie zmalaly. od jakiegos miesiaca czuje jakby uciski w oklolicach pachwin (w różnych miejscach od jąder do kolców biodrowych przednich górnych. zazwyczaj gdy jestem w pracy (pracuje fizycznie, duzo sie schylam zginam podnosze) stram sie miec luzne spodnie zeby nie draznic blizny poniewaz czuje czasem w jej okolicy jakby pieczenie. nie wiem jak wyglada prawidlowy powrot do zdrowia, to normalne?? jestem teraz w Anglii i nie wiem czy wybrac sie tutaj do lekarza (jakos im nie ufam- na wszystko przepisuja paracetamol) czy moge potrzekac z tym do konca lipca gdy bede w polsce?? prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli dolegliwości nie są znacznie nasilone można poczekać na wizytę lekarską nawet do lipca. Warto byłoby bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, gdyż objawy jakie Pan opisuje sugerują występowanie przepukliny pachwinowej (jej początkowe stadium).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Leszek
a co z zylakami?? jesli nadal nie zniknely bedzie potrzebna jeszcze jedna operacja?? aha a żylaki porwózka lub przepuklina pachwinowa moga miec cos wspolnego z problemami z erekcja?? poniewaz moja erekcja nie jest juz taka twarda jak kiedys i strasznie szybko ucieka mi krew z penisa. mam juz tego wszystkiego dosc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma innego wyjścia trzeba w tej sprawie udać się na konsultację i do chirurga i do urologa. Zaburzenia erekcji mogą być związane właśnie z tymi chorobami i z żylakami powózka nasiennego i przepukliną pachwinową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi