Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcel

Złamanie dużego palca u nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcel
Mam problem z dużym palcem u prawej nogi. Grałem w piłkę nożną i przypadkowo kopnołem w kolege zamiast w piłkę(wczoraj). Palec spuchł . Nie boli mnie. Nie moge natomiast ruszyć nin w pełnym zakresie. Wydaje mi sie ,że to przez opuchliznie ale nie jestem pewny. Palec podczas wykonywania ruchów nie boli. Może pan określić co z nim jest i czy jeśli to złamanie to gips będzie konieczny? Z góry dziekuje serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
to złamenie .szpital, ortopeda itp. Gips napewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina
mam podobny problem, ale nie zgodziłam się na gips, jakie moga być konsekwencję tego że nie mam gipsu a troche chodzę??? nie mam gipsu ze względu na ograniczenie jakie mi on sprawi w wakacje a jestem osobą dość aktywną, prosze o jakąś informację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Mam pytanie. Tez mialem taki sam niefortunny wypadek jak pan ale palec mi spuchł i nie moge nim ruszac . W tym samym dniu pojechałem do lekarza i wysłali mnie do lekarza ortopedecznego. Sciskal mi ten palec i powiedzial ze mam zbity. Nastepnego dnia palec jeszcze bardziej spuchł. Co mam dalej robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
Ostatnio złamałem sobie palec jak grałem w piłkę spuchnął nie bolał pojechałem do szpitala tam palec prześwietlili . Był złamany takie same objawy jak ty pisałeś założyli gips na 6 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.