Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Seks a za krótkie wędzidełko


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł

Witam! Mam 17lat, w styczniu byłem u urologa. Ku mojemu zdziwieniu powiedział, że mam za krótkie wędzidełko ale jeszcze w tym wieku wszystko może się zmienić jeżeli będę ćwiczyć. Ćwiczyłem i dalej jest to samo, w wzwodzie mogę naciągnąć naskórek tylko lekko za żołądź. I teraz moje pytanie, nie mogę dłużej zwlekać, czy mogę uprawiać z tym seks? Czy może podczas stosunku w ogóle nie mam ściągać naskórka? Mam dalej ćwiczyć? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Podczas stosunku napletek powinien być zdjęty. Jeżeli go udaje Ci się zdjąć to jest OK. Oczywiście dalej możesz ćwiczyć tak aby napletek swobodnie schodził do końca w wzwodzie. Nawet jakby nie schodził do końca to nie znaczy, że nie możesz uprawiać seksu, przy czym oczywiście jest pewne ryzyko, że może boleć, czy się zerwać wędzidełko jeżeli będzie mocniejsze szarpnięcia, itd. po prostu musisz spróbować i sam ocenić czy w takim stanie jest wszystko w porządku czy należy dalej ćwiczyć, czy ostatecznie iść na zabieg chirurgiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Trudno powiedzieć, pewnie trochę tak. Przy czym próbuj delikatnie to będziesz czuł czy boli, czy się naciąga i może się oderwać. Nikt Ci nie powie przez internet jak w Twoim przypadku będzie to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle ! mialem podobny problem z wedzidelkiem i sciaganiem napletka we wzwodzie. Waskie wedzidełko blokowało żołądz i nieprzyjemny ból napięcia. Dzis mija 10 dni odkad mialem zabieg plastyczny usuniecia wedzidelka. Nie ukrywam że ciesze iż mam to za sobą. Powiem tak, wcześniej próbowałem rozciagac napletek w cieplej wodzie z mydłem i to bzdury że pomoże. Czesta masturbacja tez nic nie daje. Chlopaki najlepiej udac sie do lekarza urologa i on zobaczy co i jak... Jesli chodzi o zabieg - trwa z 10 min w znieczuleniu miejscowym (ja tak miałem) wczesniej lekarz posmarowal mi kremem znieczulającym *emla* i dał mi zastrzyk w małego (nic nie czułem) Wiadomo teraz mam małe szwy ale wszystko wraca do normy... lecz przez 3 tyg od zabiegu nie można współżyć jak również onanizowac sie. jak cos to pytacie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość edukacja....

to jest nienormalne... powinna byc przeprowadzana jakas edukacja w tym teamacie, mam 17 i podczas mojego stosunku nie mialem wiekszych problemow tylko troche mnie bolalo, ale myslalem ze to normalne ( zkad mialem wiedziec ze cos jest nie tak jak jak nikt mnie nie edukowal w tym teamcie...), nastepnie kochalem sie jeszcze dwa razy i dalej bolalo wiec zaczalem badac sprawe na forum... wydaje mis ie ze moj zoladz jest przyrosniety, jednak moge sciagnac skore za obreb samego zaledzia problem sie zaczyna wtedy gdy chce skore sciagnac dalej bo widac ze ma faudki, wtedy zaczyna bolec a samo sciagniecie jest wrecz nie mozliwe.. wiecie moze czy to jest stulejka czy moge ogarnac to jakos sam metoda fizyczna?? P.S. wstydze sie pojsc do lekarza jak domyslacie sie co moze mi byc napiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×