Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Violetta

Powikłania po leku Arthon Complex

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violetta
Kobieta - lat 69(prywatnie moja matka), 20 lat po wylewie podpajęczynkowym od kilku miesięcy ma wyraźne problemy z chodzeniem. Dwa miesiące temu przez półtora tygodnia leżała w szpitalu, miała przeprowadzone szereg badań na wątrobę. Z tych badań wynikło niewielkiej powiększenie wątroby. Został wykonany również rezonans nóg i bioder - po nim chirurg zalecił przed dwoma tygodniami stosowanie leku Arthoron Complex - do spożywania przez miesiąc. Po pierwszych dwóch dniach nastąpiła poprawa, lecz później stan chorej pogorszył się. Do wcześniej dolegliwości doszły również wymioty, mdłości, ból opasowy i chwilowe zaburzenia świadomości. Czy lek ten może mieć jakiś wpływ na pogorszenie stanu zdrowia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dimedicus
Są to objawy przemijające.Jeśli jednak będą się utrzymywać proszę skontaktować się z lek.prowadzącym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×