Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość adamo

Odruchy wymiotne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adamo
Witam Mam problemy od pewnego czasu czyli odruchy wymiotne pojawiaja sie rano jak wstane, przy myciu zębów (płukanie ust) czyli przy chigenie porannej pojawiaja sie przy chylaniu np zakladaniu butów a alkochol jest najgorszy kieliszek trzy i problem sie pojawia az wstyd czasami wsrod ludzi nie mam pojecia co moze byc przyczyna tego? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To objawy istnienia przepukliny rozworu przełykowego. Najlepszym sposobem diagnostyki tego problemu jest gastroskopia. Radzę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. On zadecyduje o dalszym sposobie diagnostyki tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adamo
troche przeczytalem na ten temat i mam nadzieje ze to cos innego dodam ze zoladek ani brzuch wogole mnie nie boli moze ma to cos wspulnego z przytyciem? wazylem 50kg i w 4 mies przytylem do 65 kg bez wspomagania czyli odzywek i innych wspomagaczy moze brak witamin bo ich wogole nie bralem i nie biore sam nie wiem tej gastroskopi sie bardzo boje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Właśnie zwiększenie masy ciała powoduje zwiększenie ciśnienia w jamie brzusznej co może wywołać powstanie przepukliny rozworu przełykowego z jej pełnymi objawami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adamo
mam pytanie co do leczenia? jekiegos domowego? bo moj przypadek nie jest chyba az taki zly objawy to tylko odruch wymiotny mam 0 bulu zoladka i brzucha a objaw czesty to rano jest na swiezym powietrzu przechodzi i dodam pije bardzo duzo coca-coli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
idź do lekarza, najlepiej gastrologa i zastosuj dietę, napewno nie obejdzie sie bez gastroskopii.no zapomnij o coca coli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Adamo mam identyczne objawy od ponad 3 lat. Wyleczyłeś się już z tego??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nn
Ja mam zapalenie żołądka i dwunastnicy i też odruchy wymiotne brałem różne leki i nic nie pomogły czasem na jakiś czas ustaje a potem znów wraca i co godzinę mnie bierze na wymioty męczę się z tym pół roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.