Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe krostki na napletku penisa


Gość Problem Marka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Problem Marka

Witam, na początku chciałem od razu zaznaczyć że byłem z moim *problemem* u urologa a następnie u dermatologa. Mam to od kąd pamiętam, nie swędzi nie szczypie nie rośnie nic sie z tym nie dzieje, porostu jest i nie wiem jak to usunąć, wygląda to brzydko. Pani dermatolog zapisała mi tabletki Unidox Solutab niestety nie pomogły a następna wizyta dopiero 5 maja. Pani doktor stwierdziła ze nie jest to groźne i nawet nie wymaga leczenia niestety moja dziewczyna ma obiekcje do tego i po prostu stwierdziła ze nie będzie ze mną spać dopóki tego nie usunę... powiem jeszcze szczerze ze nie pamiętam jak nazwala te białe plamki pani dermatolog... chyba ze stresu..( mógł by mi ktoś powiedzieć co to?) Pomocy jak się tego pozbyć? obrzezanie? nie wiem. dołączam zdjęcia http://i39.tinypic.com/zx9zit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu prosaki czyli zaczopowane gruczoły łojowe. Biała barwa tych zmian to produkt gruczołów łojowych, który nie może wydostać się na zewnątrz. Zmiany całkowicie niegroźne, stanowiące tylko niewielki defekt kosmetyczny. Jeśli stanowi to dla Pana problem można takie zmiany np. usunąć laserowo w gabinecie medycyny estetycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i jeszcze na żołędzi. Byłem z tym u 3 lekarzy, u jednego trzykrotnie, bojąc się, że to spowodowane jest jakąś chorobą, w końcu oburzony stwierdził że zawracam mu głowę nieistotnymi głupotami. Z tego co wiem to można to chyba laserem usunąć, ale chyba nie ma po co. Powinieneś raczej dziewczynie przetłumaczyć, że to normalne bo tak jest naprawdę. Żadne maści nie pomogą, taka twoja uroda i tyle:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ja,Marku nie powinnam się wtrącac,ale czy kobieta z którą jesteś powinna tak mówic? stawiac takie warunki? dla mnie oburzające. Poprostu zero wyrozumiałości. Może nie powinienes sie przejmowac dolegliwościa jeśli można ją tak nazwac tylko kobieta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to mam, odkąd pamiętam, będzie z 18 lat. Nie moge na to patrzeć, a moja dziewczyna nie zwraca na to uwagi. Dermatolog stwierdzila, ze skóra to nie pamier i nie musi być gładka. Jak ktoś będzie wiedział jak się tego pozbyć to piszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Swedzi :((

Ja mam pelno jakby bialych krost na penisie :/ nie wiem co to jest ale strasznie swedzi :/ mam to juz jakies 0,5 roku ... nie bylem u zadnego lekarza i nie wiem jak sie tego pozbyc*/ prosze o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem jakieś coś mam na moim penisie nie wiem co to jest pomocy jest to szkodliwe. http://www.fotoszok.pl/upload/b4f81f4b.jpg http://www.fotoszok.pl/upload/7083fc30.jpg http://www.fotoszok.pl/upload/c30cdfdd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potwierdzam miałem ten sam problem , koszt masci to ok 7 PLN , po tygodniu stosowania wszystko zeszło , do tego trzeba wykupić fluimucil jedna tabletka na droższaki . nie czekajcie az będzie swedzialo. U mnie pojawialo się po stosunku, pomimo zabezpieczenia zawsze wychodziło . Walczylem z tym ok roku , w końcu poszedłem do wenerologa i od razu pobrano wymaz i wyszla Candida albicans - Grzyb . PO tygodniu stalem się nowym człowiekiem. Nie czekajcie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×