Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz Mortona na zewnętrznym brzegu stopy


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru lat odczuwalam punktowy, narywisty bol na krawedzi zewnetrznej stopy. Bol wyczuwalny byl przy uderzeniu, nastepnie przy dotyku, na koncu ubieranie butow i skarpetek bylo uciazliwe. Zostalam skierowana do ortopedy, a pozniej na operacje. Chirurg powiedzial, ze nalezy wyciac kawalek kosci, bo ona naciska na nerw. Po operacji dowiedzialam sie, ze w czasie operacji wycieto mi rowniez guzek, (nerwiak Mortona). 3 miesiace pozniej, ponownie zaczelam odczuwac bol, okolo 1,5 cm dalej niz poprzednio. Tym razem bol byl piekacy, ale nie punktowy. Doktor przeprowadzil kolejna operacje. Powiedzial, ze albo to kolejny nerwiak, albo zostal mi kawalek szwa po operacji. Operacja odbyla sie 10 dni temu. Doktor powiedzial, ze wycial mi kawalek tkanki miekiej. Najgorsze jest to, ze ten piekacy bol nie minal, a wrecz sie rozprzestrzenil. Co to moze byc? Co powinnam zrobic? Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi udzielić konkretnej odpowiedzi skoro nie mam dokładnych danych klinicznych (opisu zabiegu, wyniku badań histopatologicznych pooperacyjnych - czym były dokładnie struktury tkankowe jakie zostały usunięte). Trzeba w tej sprawie ponownie udać się do ortopedy, który Panią operował. On zna całokształt Pani wyników i powinien zadecydować o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×