Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrata wagi bez dolegliwości


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

witam , jestem tutaj pierwszy raz, i mam nadzieje ze pisze w dobrym watku. otoz , nie nazekam na swoje zdrowie , lecz mam pewien problem ... otoz chudne ... i wcale nie wiem dlaczego ... robilam podstawowe badania jakim jest morfologia krwi , wszystko wyszlo b.dobrze . lecz doktor nie chcial mnie skierowac na inne badania pomimo proszenia sie o nie . mam 21 lat , jestem aktywna fizycznie , jezeli chodzi o toalete , jest wszystko tak jak byc powinno,nie mam bolesci , lecz czasem mam bolesci brzucha , lecz przy tych bolach nie mam nic pozatym , minn... wzdecia wymioty itp, poprostu boli brzuch lecz tylko chwilke i przestaje , moj dr powiedzial ze to sa tylko kolki jelitowe, i nie mam sie czym martwic...czuje sie dobrze , od stycznia kiedy sie wazylam mialam 71 kg, teraz mam tylko i jedynie 65... czy to moze byc jakikolwiek nowotwor ? boje sie tego ... lecz do lekarza pojsc nie moge bo nie mam wyraznej przyczyny dlaczego sadze to to nowotwor ... poniewaz nic mnie nie boli i czuje sie bardzo dobrze ... prosze o odpowiedz , bardzo dziekuje ! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×