Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk

Ból prawego jądra, nerek oraz brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk
Jestem Patryk. Mam 19 lat. Ból mojego jądra zaczął się tydzień temu. w drugim dniu dniu jądro bolało mnie wraz z brzuchem. lekarze po badaniach moczu i krwi stwierdzili że to nic takiego. Lekarz rodzinny stwierdził że to zapalenie najądrza. dostałęm antybiotyk. Ból ustąpił ale dzisiaj nie powrócił. Oprocz bolejącego prawego jądra i brzucha bolą mnie nerki. Czy leki wystarczą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A czy ból nerek zgłosiłeś lekarzowi? zrobili usg? czy poprzestali na badaniach? powinni zrobić jeszcze posiew moczu (czyli w celu wyhodowania ewentualnej bakterii) i zbadać stężenie mocznika i kreatyniny we krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sławek
witam takrze boli mnie brzuch oraz prawe jadro i bol kregoslupa jak leze jest wszystko okej jak wstane odczuwam promieniowanie od brzuha do jadra co to moze byc???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Mam takie same objawy.... Bylel u lekarza I zvadal mi jadra dlonia nic nie stwierdzil I nausg nie wyslal... Boje sie bo jestem juz Pô jednej utracie jadra... Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michal
Może to być zapalenie jąder albo skręt zawsze w przypadku bólów guzków itp powinno robić się usg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ON 34
mnie juz wszystko boli wrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.