Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to wyrostek czy nerwobóle?


Gość Izabela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie .moj problem zaczoł sie 2go kwietnia tego roku,pojechalam na szpital zbolem po prawej stonie brzucha ,zrobiono mi badania krwi i moczu wszystko w porzadku.zbadal mnie ginekolog po czym stwierdzil ze rozlaal mi sie jakis plyn podczas ewolucji jak sie kapalam w goracej wodzie i z tad te bole..kazali mi przyjechac na drugi dzien zrobiono znowu badania i byly dobre ale bol byl dalej.jedynie nilae krwinki byly troche nizsze. po uciskaniu brzucha i puszczeniu niewielki bol. przez 4 dni nie potrafialm oddac stolca za to biegalam z moczem co chwilke po ulozenie sie w nocy na brzuchu i obruceniu sie na plecy ostry bol ale kilka sekund tylko. dzis jest ze odczuwam bol lekki w miare ale sa tez bole nogi (uda: i posladka i z tylu po prawej stronie kregolsupa a brzuch jest jak balon przy czym lekko powiekszony po prawej stonie. boje sie ze to wysrostek i bardzo prosze o pomoc. w szpitalu dostalam tabletki ktore juz mi sie dzis koncza jest to (cipronex 500mg 2rzy po1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne objawy i tez martwie się że to może być wyrostek *(,tylko jak byłam na pogotowiu to kazali mi isc do ginekologa i wlasnie czekam w kolejce ktora trwa 1 miesiac...bo stwierdzili ze to nie jest wyrostek i dostałam tylko zastrzyk przeciwbolowy ,mialam robione wyniki i tez nie wykazały wyrostka.Jak siedzę to czuję jak bym miala cos w srodku w okolicach jajnikow... Proszę o szybką odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×