Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięcie po artroskopii kolana


Gość RadeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 3 tygodnie temu miałem artroskopie kolana , ( boczne uwolnienie rzepki ) po artroskopi zaczęły dziać się chyba jakieś problemy iż kolano mam ciągle spuchnięte, przez 2 tygodnie miałem krew w kolanie wraz z zakrzepami i lekarze musieli igłą 16 ściągać ta krew( w przeciągu 2 tygodni z 6 razy miałem punkcje i ciągle krew ściągana ), po 2 tygodniach w kolanie jest sam płyn żółty wraz z kawałka czegoś białego nie wiem co to jest ale lekarz który to ściągnął stwierdził że mam bardzo chore kolano i nic więcej nie powiedział, mówił że to kawałki chrząstki czy coś takiego, dalej nie mogę chodzić ani stawać na tą nogę nie wiem co mam robić, możliwe że lekarz coś zespół przy artroskopii ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, minęły już ponad 2 miesiące od artroskopii kolana a ja nadal nie mogę dobrze chodzić , a już nawet nie mowie o bieganiu,kolano spuchnięte co kilka dni mam robioną punkcje kolana i antybiotyk w kolano jest dawany ale nawet nie pomaga.Jest gorzej niż było.Gdy robiona jest punkcja kolana to wraz z płynem żółtym z kolana ściągane są kawałki czegoś białego (z tego co doczytałem w internecie jest to Chondromalacja kolana) możliwe ?( lekarz mówił że chrząstka się łuszczy i że mam strasznie chore kolana,)na dodatek mam Osteochondroza III Stopnia stawu rzepkowego-udowego , rehabilitacje nie pomagają, pochodzę z woj.Lubuskiego i powiem szczerze że nie ma tu lekarzy którzy posiadają dużą wiedzę związaną z leczeniem kolan.Co mam dalej robić? Zmienić lekarza? może do Poznania pojechać do lekarzy ? mam 25lat i chcę nadal uprawiać normalnie sport.Na obecną chwile jestem ciągle na chorobowym od wyjścia ze szpitala.Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×