Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Siny żołądź i białe odbarwienia na stulejce


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu zauważyłem na swoim penisie biały ślad(odbarwienie), myślałem że to po prostu drobne przetarcie. Minął jakiś tydzień, może dwa i teraz zaobserwowałem więcej takich białych punktów na dodatek dziś jeszcze żołądź mi trochę zsiniał a tych odbarwień jest jeszcze więcej (nawet na żołędziu). Do tego dochodzi drobne swędzenie i jakiś taki nieokreślony słaby ból... Ręce mi opadają, nie wiem co mam robić. Nie mam pracy i co za tym idzie, pieniędzy na wizyty u urologa. Kupiłem Clotrimazolum i zamierzam stosować go 2 razy dziennie (wyczytałem że niby pomoże) Wygląda na to że to jakiś stan zapalny. Czy jest tu Lekarz co był by w stanie pomóc mi bez wizyty u urologa/dermatologa.. Czy to bardzo groźne? Dodam że jeszcze niepokoją mnie żyły na penisie, są tak jakby ciemniejsze, grubsze i bardziej odstają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania trudno określić. Być może to zapalenie grzybicze skóry i Clotrimazolum w tym przypadku pomoże. Jeśli jednak do tego nie dojdzie trzeba w tej sprawie na pewno skontaktować się z dermatologiem (jeśli Pan jest ubezpieczony taka wizyta jest bezpłatna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie jestem ubezpieczony, do dnia dzisiejszego nie byłem u lekarza a kłopot coraz większy.. Do tej pory zaczęły mnie bolec jądra [ już 2 tygodnie ] ostatnio brzuch i nogi. Nie mam pieniędzy ani pracy a powinienem już to leczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×