Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawracające bóle łokcia


Gość martucha_23_7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martucha_23_7

Mam dość uciążliwy problem z łokciem. w 2007r. uderzyłam się w tylną część prawego łokcia. 2 miesiące później zaczęłam odczuwać bóle i miałam ograniczenia ruchu. zaczęłam więc odwiedzać specjalistów. Każdy mówił mi coś innego, najpierw, że to zwapnienie potem, że nowotwór. w lutym 2009 trafiłam do specjalisty pod Poznań. Stamtąd skierował mnie na artroskopię łokcia pod Warszawą. w czerwcu miałam zabieg. minęły niespełna 2 miesiące i wróciły silne dolegliwości. łokieć był nabrzmiały, zaczerwieniony i w ogóle nie mogłam nim ruszać. było to bardzo regularne: 2-3dni w tygodniu. Wynik artroskopii był taki, ze mam metaplazję chrzęstno-kostną ze szkliwieniem.trafiłam znów do szpitala. maiłam robiony rezonans i przeszłam w grudniu biopsję otwartą. po biopsji okazało się ze to zapalenie. Lekarz nie udzielił mi konkretnych odpowiedzi, ale wszystko się już normowało. teraz minął 3 miesiąc po operacji i znów wracają bóle i ograniczenia. nie wiem już co robić, co to może być. byłam u reumatologa ale wszystko jest ok. dziś znów wyczuwam małe guzki w okolicy łokcia. co jeszcze mogę zrobić, żeby dowiedzieć się co mi jest? jak to leczyć? jestem załamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić w tym przypadku co dalej robić skoro nawet specjaliści nie potrafią się w tej kwestii wypowiedzieć. Najlepiej ponownie z nimi się skontaktować i przedstawić im obecne dolegliwości, ich nawrót. Powinni podjąć jakieś decyzje w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×