Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle po operacji związanej ze skrętem jądra


Gość F-

Rekomendowane odpowiedzi

2 miesiące temu odbylem operacje zwiazana ze skretem jądra, odbyla sie ona po 4 latach, bo przez tyle mniej wiecej trwaly moje dolegliwosci i bóle aż w koncu jeden urolog zdecydowal sie wyslac mnie na opreacje. I pojawil sie problem poniewaz po tych 2 miesiacach nadal mam bóle w podbrzuszu, kłucie w okolicach podbrzusza, jądra, nasieniowodu jest to bardzo niekomfortowe. Bylem u osoby, ktora mnie operowala i ona stwierdzila, ze z punktu urologicznego nic nie widzi. No ALE dlaczego boli podobnie jak przed operacja, co sie dzieje. Przeswietlen mialem tone i nic nie wykazaly procz rezonansu magnetycznego, ktorego jeszcze nie odbylem. Co mam robic? Nie rozumiem tego jak po takim zabiegu nie moglo sie polepszyc. Dodam jeszcze, że takie bóle czesto pojawiaja sie przy siedzeniu oraz przy schylaniu w przypadku podbrzusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisał Pan jakie miał Pan prześwietlenia. Dobrze by było wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego oraz stawu biodrowego prawego, gdyż w tej lokalizacji może występować patologia. Jeśli w zdjęciach nie ma patologii warto jeszcze wykonać USG jamy brzusznej i skonsultować się z chirurgiem ogólnym (ewentualne wykluczenie przepukliny pachwinowej lub udowej). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×