Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin Szczecin

Schorzenie na żołedziu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin Szczecin
Witam jestem zaniepokojony na swoim penisie małymi białymi grudkami. wyczytałem już w sieci że to sprawa "urody", można to jakoś zwalczyć? Mam jeszcze jeden problem, posiadam na skórze od żołędzia jak by rowki, rozstępy czy coś takiego, Jeśli chodzi o kontakty płciowe z osoba "niepewna" można to wyeliminować. Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety tych białych grudek na penisie nie da się usunąc. To takie rozrośnięte gruczoły łojowe. A ten rowek to rzecz naturalna, tak wygląda normalny penis i jego żołądź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qwerty
Witam. Czy rowki, o których mowa to coś co opisano na http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4051 ? Niestety naturalnie one nie wyglądają. Sam chciałbym wiedzieć czy może jednak można się tego jakoś pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaa
Czy ktoś wie czym to jest spowodowane i jak sobie z tym poradzić? Może to być spowodowane wysuszeniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.