Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk genitaliów po masturbacji po obrzezaniu


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 33 lata. Ponad trzy tygodnie temu przeszedłem zabieg usunięcia stulejki. Rana się niemal zagoiła. Szwy zaczęły wypadać . Wczoraj po południu miałem bardzo silne i długie erekcje. Do tej pory unikałem ich skutecznie, lecz wczorajsze wzwody były nie do opanowania. Nie pomagało nawet zmoczenie żołędzi zimną wodą. Dotykając trzonu penisa, miałem wytrysk. Koło północy zauważyłem, że genitalia (mam wrażenie, że jądra również) są lekko opuchnięte. Trzon penisa, zwłaszcza przy wędzidełku, pociemniał. Od czasu do czasu czuję lekkie mrowienie. Czy w wyniku masturbacji coś uszkodziłem? Czy ta opuchlizna ustąpi w ciągu najbliższych dób? Czy powinienem zgłosić się do urologa? Jestem przerażony. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wyniku masturbacji coś uszkodziłem? - raczej nie powinno się nic stać po takim długim okresie po zabiegu Czy ta opuchlizna ustąpi w ciągu najbliższych dób? - tak obrzęk powinien ustąpić w przeciągu 2-3 dni, można, żeby przyspieszyć ten proces wykonać na noc np. okład z Rivanolu Czy powinienem zgłosić się do urologa? - jeśli te objawy nie ustąpią w przeciągu tych 3-4 dni radzę zgłosić się na kontrolę do urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×