Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Bóle w okolicach jąder i miednicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Witam Serdecznie, Mam 20 lat, i zaobserwowałem, że od jakiegoś czasu, od kiedy na poważnie spotykam się z dziewczynami, podczas podniecenia odczuwam dość silny ból w okolicy miednicy(trochę poniżej pępka, okolice pachwin) oraz ból jąder. Dość późno rozpocząłem życie intymne(pierwszy pocałunek itd) stąd na początku myślałem, że to normalne, że w czasie mocniejszego podniecenia może coś tam zaboleć, lecz od pół roku mam stałą partnerkę, a bóle nie ustąpiły, stały się nieco słabsze(początkowo miałem duże problemy z chodzeniem, siadaniem) i to wszystko zawsze po wizycie u mojej dziewczyny(ogólnie przy wszystkich poprzednich partnerkach odczuwałem ten sam ból)... Stąd moje pytanie, czym to może być spowodowane, do jakiego specjalisty mam się zwrócić? Dodam, że nie występuje to zawsze w czasie kontaktu z bliską osobą, czasami kilka godzin później... Proszę o radę, gdyż boję się, że może być to coś poważnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ból może być skutkiem zmian w kanalikach nasiennych lub kanaliakch wyprowadzających nasienie. Najlepiej żeby zajął się tym urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nelo
Ja mam to samo zazawyczaj gdy całuje się długo z dziewczyną swoją to potem czuję że moje jądra są strasznie nabrzmiałe i bolą przy dotyku moszny, uczucie jakby pełnego pęcherza moczowego jednak to nie pęcherz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To normalne. W czasie podniecenia seksualnego gromadzi się sperma, która nie znajduje ujścia, gdy nie dochodzi do wytrysku. To napina kanaliki wyprowadzające nasienie co powoduje ból. Albo należy dokonać wytrysku w takim stanie albo poczekać z reguły ból mija po kilku godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lam
Miałem identyczną sytuację jak kolega. Też ból jąder i pod pępkiem. Rada jedna - masturbacja przed spotkaniem z kochanką. Jest to wynik podniecenia. Ja stosowałem taką metodę, bo to było nie do wytrzymania. Momentami było mi aż słabo i miałem zwroty głowy. Trzeba po prostu upuścić trochę z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.