Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak reakcji na lek Palin


Gość ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu wykonałam badanie ogólne moczu i było tak: barwa-c żółta ,przejrzystość zupełna,ph-6,5 glukoza -nb ,białko-25,0 mg/dl, urobilinogen-wn ,bilirubina-nb ,ciała ketonowe-nb , azotyny-obecne, osad moczu:nabł.płaskie-pojedyncze w p.w,LEUKOCYTY-luźno zalegają pole widzenia, ERYTROCYTY częściowo wyług......1-3 wpw , bakterie-bardzo liczne. Lekarz zalecił mi lek PALIN, i powtórne badanie moczu po 5 dniach kuracji.wynik odebrałam dzisiaj i bardzo mnie rozczarował, gdyż na moje *oko* nie ma żadnej poprawy ,a wręcz jest chyba gorzej,gdyż wszystko jest tak jak w poprzednim badaniu tylko w osadzie są zmiany ,i tak teraz mam:LEUKOCYTY-gęsto zalegają pole widzenia, a ERYTROCYTY-8-12 wpw , bakterie -liczne w pw. dlaczego tak się dzieje skoro przeprowadzam kurację??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakażenie dróg moczowych nie zareagowało na lek typu Palin (bakterie niewrażliwe na chemioterapeutyk). Trzeba zastosować mocniejsze antybiotyki, po których na pewno powinno zakażenie ustąpić. Przed podaniem antybiotyku rozważyć posiew moczu na badanie mikrobiologiczne. O wszystkim musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Palin też nie pomógł, dopiero przy kolejnej kuracji Cipronexem się wyleczyłam. Ale warto sprawdzić, jakie bakterie wywołują u Ciebie zapalenie. Wtedy łatwiej dobrać skuteczne leki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×