Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból od strony trzustki


Gość KINGA UK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KINGA UK

witam , pisze tutaj poniewaz w internecie nie potrafie dokladnie znalesc odpowiedzi na moje pytanie... na forach ludzie wypisuja rozne rzeczy ... otoz mam pytanie dotyczace trzustki, prosze mi podpowiedziec jak boli trzustka ? mam lekkie pobolewania w lewej stronie pod zebrami , lecz nie sa to bole ostre , trwajace dlugo czy tez z innymi ze tak powiem dodatkami ( luzny stolec ,odbijania , wymioty ,nudnosci czy tez gazy oraz wzdecia ) takiego czegos nie miewam . bylam u dr. powiedzial ze to nerwobole ... prosilam o skierowanie mnie na badania , lecz odmowil , powiedzial ze nie mam jakich kolwiek powodow do robienia badan ... takze nie wiem , czy mam wierzyc lekarzowi , czy pojsc na badania prywatnie ? nigdy dodam jeszcze nie mialam zapalenia trzutki , ani innych klopotow z nia wlasnie zwiazanych . czy naprawde moga to byc bole zwiazane z nerwobolami ? czy jednak moze to byc trzustka ?? prosze mi powiedziec , gdzie i jak ona boli . dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, trzustka boli dość intesywnie, jest to niemiły ból,raczej ból kłujący i troszkę trwa zanim minie.Mam cukrzycę i wiem jak boli trzustka...opisałam jak to występuje u mnie.Trzustka znajduje się w górnej części w jamie brzusznej...gdybyś miała atak czy zapalenie trzustki to bół jest nie do zniesienia,...może faktycznie masz nerwobóle ,bo one objawiają się róznie... Albo zmień lekarza aby przekonać się jaką on postawi diagnozę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×