Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alek

Powiększona moszna z lewej strony. Coś z jądrem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alek
Witam mam 16 lat i jakieś parę lat temu (4-5) miałem bolesny wypadek na rowerze. *Nadziałem* się na przed kierownik w okolicach podbrzusza i coś mnie zabolało. Na początku nie było nic widać. Po jakimś dłuższym czasie zauważyłem że do moszny dostało się *coś* przez co oprócz jądra to *coś* jest po lewej stronie w mosznie. Jak dotąd nie reagowałem ale niepokoi mnie to. Nie mam żadnych problemów ze wzwodem oraz erekcją. Czekam na odp. najlepiej od specjalisty :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno cokolwiek pisać nie badając tego czegoś (enigmatyczne określenie). Może w czasie urazu doszło do niewielkiego krwawienia i powstał kwiak w worku mosznowym, który uległ organizacji. Taki krwiak praktycznie może nie mieć wpływu na funkcjonowanie jąder lub członka. Jednak najlepiej skonsultować się w tej sprawie z urologiem. Musi Cię dokładnie zbadać, bo wszystko co pisze to tylko gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.