Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak paznokcia na palcu u nogi


Gość klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od wczoraj nie mam paznokcia u palca u nogi.nawet nie zauwazyłam ze go nie mam.chodziłam po śniegu na bosaka i moze o cos zachaczyłam i oderwał mi sie,sama nie wiem jak to sie stało.wiem tylko ze jestem bez paznokcia 2 palca liczac od duzego.boli mnie gdy chodze i jest czerwony od połowy i napuchniety.nie wiem co mam z nim robić,czy jechac do przychodni zeby go obejrzeli czy zostawic i czekac az odroscnie.prosze o porade.dziekuje z góry.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi określić czy wszystko jest w porządku i czy to tylko zwykłe zerwanie płytki paznokciowej bez badania. Najlepiej, aby lekarz bezpośrednio obejrzał palec i zadecydował o dalszym postępowaniu. Być może nie trzeba w tej sprawie nic robić i po około 2-3 miesiącach paznokieć sam odrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu odpadł mi paznokieć dużego palca u nogi , po 2 miesiącach od urazu i do tej pory nie zaczął odrastać , czy powinnam skontaktować się z lekarzem czy odrastanie moze jeszcze potrwać dodam, że czesto bardzo boli mnie ten palec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie trzeba isc z tym do lekarza. 4 miesiace temu upuscilem 20kg na stope i ten sam palec zostal poszkodowany. W rezultacie odpadl mi paznokiec a nowy CIAGLE rosnie i jest dopiero w polowie wiec zgaduje, ze odrosniecie calego zajmuje w przyblizeniu 8-9 miesiecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bezpalcowy

Mam wrośnięty paznokieć ale już od dwóch miesięcy i nie chce się w ogóle goić. Mam mieć usuniętą część paznokcia więc chciałbym wiedzieć czy moge bez wielkich problemów ćwiczyć i biegać bez paznokcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×