Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotrek z Rumii

Lody i smażone potrawy po operacji wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek z Rumii
Doktorze mam pytanie jestem tydzien po operacji wyrostka robaczkowego, który był rozlany czy mogę już jeść lody i smażone potrawy ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście, po zapaleniu wysrostka robaczkowego można swobodnie na pewno po tygodniu jeść to co jadłeś normalnie przed zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daria
co za głupoty nie można jeść po tygodniu lodów i pieczonego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można swobodnie po tygodniu jeśc lody i smażone potrawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość moni
nie mozna jesc nic smazonego !!! a tym bardziej czekolady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalia
smażonego nie można jeść, słodkie owszem ale nie do przesady... ja właśnie jestem tydzień po operacji... kluje mnie w brzuchu po zjedzeniu zwykłych ziemniaków i jajka gotowanego a co dopiero myśleć o smażonym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria P.
Nie, nie można normalnie jeść po tygodniu wszystkiego normalnie co przed zabiegiem. Ja miałam wycinany wyrostek 20 czerwca, a 27 wyszłam ze szpitala i tam dostałam kartkę ze szczegółową dietą lekkostrawną, którą muszę stosować miesiąc od wykonania zabiegu i każdy inny też ją dostawał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pati
Ja po niecałym tygodniu po usunięciu wyrostka na wypisie przeczytałam: dieta normalna. Lekarz powiedział mi, że po kiedy sprawy związane z robieniem stolca wrócą do normy, można jeść już normalnie. Dodam, że miałam operację metodą laparoskopową - to ma duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek
Miesiąc temu miałem wycięty wyrostek z powodu zgorzelinowego, ropnego zapalenia, od tygodnia jem wszystko bez żadnych problemów, jedyne niekomfortowe objawy to częste odbicia po każdym posiłku. Dwa tygodnie po operacji skusiłem się na rosół i wówczas był to błąd (dwa dni paskudnych mdłości), ale teraz jem wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.