Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiktoria

Usuniecie pieprza z twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria
Witam, mój problem polega na tym,że chciałabym usunąć sobie pieprza z twarzy,jest on dość duży i chciałam się zapytać gdzie powinnam się zgłosić z tym problemem oraz jak przebiega taki zabieg,czy po usunięciu jest możliwość opalanie(oczywiscie po jakimś okresie), lepiej jest usuwać w okresie zimowym czy nie ma to zbytnio znaczenie,czy zostaje blizna-jest możliowśc jej pozbycia się?Wiem,że to wszystko zależy od wielkości i wyglądu pieprza ale chciałam się tak ogólnie dowiedzieć. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie znamię można usunąć u dermatologa lub chirurga plastyka. Koszt z tym związany, ze względu na lokalizację może wynosić 350-500 zł. Po usunięciu przez około 6 miesięcy należy osłaniać bliznę przed promieniami słonecznymi. Po około 3 tyg od zdjęcia szwów można stosować Veraderm, żel silikonowy na blizny, który zapobiegnie tworzeniu się bliznowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Mam problem * mam na twarzy pieprzyk , pod ustami . Staje się coraz większy i nie chce go już mieć . Czy ja jeszcze nie mam 18 lat mogę się poddać takiemu zabiegowi ? Czy jak ten pieprzyk jest wysunięty na zewnątrz to zabieg będzie groźny i niebezpieczny ? Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra
Jak pieprzyk się powiększa to nalezy szybko usunąc profilaktycznie, jest to bezpieczny zabieg, można wykonać po skierowaniu za darmo albo prywatnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.