Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adrian

Guz w piersi u chłopca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian
Mam 14 lat i niepokoi mnie guz w prawej piersi . Jest on pod sutkiem i boli tylko gdy mocniej przycisne . Boje sie ze jest to rak . Prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być objaw całkiem prawidłowy i charakterystyczny dla okresu dojrzewania. Radzę jednak przy najbliższej wizycie u lekarza zgłosić problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
mam14 lat i mam guzka w lewym sutku co mam robic isc do lekarza czy to okres dojrzewania prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
mam 15 lat i rowniez mam guza w lewej piersi. Przestraszylem sie,bo wyskoczyl nagle i nie wiedzielem co sie dzieje.Gdy bede u lekarza zapytam co sie dzieje,lecz z tego co wyczytuje w waszych wypowieziach widze ze to tylko efekt dojrzewania.Bardzo dziekuje ze znalazlem ta strone i czuje sie pewniej ze to nie zaden rak lub nowotwor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila
A co jeśli dziecko(chłopczyk 3,5 roku) ma taki guz pod sutkiem i jest zmiana sutka,na początku guz był twardy i skupiony pod samy sutkiem teraz jest obszerniejszy niż sutek.Kolor sutka jest zaczerwieniony i raz z niego odrobina krwi wypłynęła(na bodach były dwie maleńkie plamki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
ja też mam taki guz a mam 13 lat prawie ale idę dzis do lekarza choc widzę że to jest ginekomastia ale warto zawszę czuwać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Nie martwcie się to wszystko skutek dojrzewania.przejdzie samo czeba tylko czasu.pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Kamilo co sie okazalo u Twojego synka. Bo dzisiaj z zona odkrylismy to samo u naszego synka. Ma 7 lat.Tez jest dosc wyczuwalny guzek i sutek jest troche wklesly i zaczerwieniony. Jak mozesz odpisz. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomcio
mam guza pod sutkiem sutek jest trochę zamarszczony i ta kulka na środku schowała się w srodek co to może być mam 14 lat ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Mam pod sutkiem guza, który boli gdy się mocniej przyciśnie. Sutek się powiększył i zrobił bielszy. Co to może oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.