Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Ból jądra po wytrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
WItam !! Od pewnego czasu mam pewien przykry problem. Otóż po onanizowaniu się bądź uprawianiu seksu 2x dziennie - strasznie uciska mnie przez ok godzinę lewe jądro. Czym może być to spowodowane ?? - tym że za często mam wytrysk ?? Czy może mam za mało spermy ?? Jak temu zaradzić ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to jakiś stan zapalny przewodzików wyprowadzających spermę. Ból taki po wytrysku nie powinien występować. Radzę w tej sprawie najlepiej skosnultować się z urologiem. Być może konieczne będzie włączenie odpowiednich leków (np. przeciwzapalnych lub/i antybiotyków).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MACIEJ
Witam. Miałem operacje powrózka nasiennego 1,5 roku temu. Od tamtej pory po wytrysku boli mnie jądro lewe, te które było powiekszone. Ból jest krótki,trwa kilka minut. Lekarz który mnie operował na usg nic nie widzi, w badaniu również. Byłem na wizycie 2 razy podał leki na zapalenie, lecz nic nie pomoglo. Dodam jeszcze że *to* jądro jest czulsze na dotyk.Czy to jest normalne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Władysław
Uprawiam seks regularnie z dziewczyna ostatnio zauwazylem ze po wytrysku boli mnie prawe jadro. jest to bol ktory ustepuje ale czasem przy chodzeniu tak jakby zakuje i zaraz przechodzi */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.