Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Strupy z blizną po usuwaniu tatuażu


Gość lucyna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry mam na rece tatuaż który usuwałam kwasem thc 50%(zakupionym na allegro) teraz mam na rece strupy z blizną. Ostatnio gdy byłam u lekarza bo zobaczeniu mojej reki kazał mi się skonsultować z chirurgiem. chciałabym sie dowiedzieć czy jest mozliwosc usuniecia tatuazu i w jakiej cenie?? dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tatuaż usuwałem w Consensus.med w Krakowie, jestem bardzo zadowolony, nie ma śladu. Jedyni w Małopolsce mają specjalny laser Q-switch przeznaczony do usuwania tatuażu. Ja miałem 4 zabiegi, bo maiłem duży tatuaż (28cm x 10 cm). Cena w zależności od wielkości, proponuję Ci abyś się z nimi skontaktował i wszystko ustalisz na konsultacji. Nie boli, bo dostajesz znieczulenie. Polecam ich bo wcześniej zostałem naciągnięty i oszpecony przez inny salon kosmetyczny, w którym nie mieli pojęcia o usuwaniu tatuaży. Polecam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja usuwam obecnie również duży tatuaż laserem Q-switch w evi-medzie w Gdyni. cena za zabieg to 700zł i ma być ich kilka. jak naraz po pierwszym zabiegu zrobił się duzy gruby strup i w cienkich zakonczeniach nie widac juz farby. lekarka powiedziala ze w razie potrzeby trzeba powtarzać zabieg w tym samym miejscu. ciekawy jestem czy będzie blizna czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Ja swój ostatecznie usunąłem w Consensus.med w Krakowie laserem Q-switch. Przerobiłem dwie kliniki w UK, też laser Q-switch, aczkolwiek bez porównania w Consensus.med jest taniej, mniej boleśnie ( używają lodowatego nadmuchu i cały laser wygląda na nowocześniejszy) i na pewno jest najlepszy rezultat, w ogóle cały zabieg i wnętrze kliniki profeska jak w TV &#61514* . Teraz chodzę do nich na zabiegi przyspieszające gojenie. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×