Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Niezidentyfikowany ból w lewym boku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam, mam częste bóle w lewym boku i pachwinie oraz wyczułem spuchniętą lewą część łona, byłem w sierpniu 2009roku w szpitalu z podejrzeniem przepukliny, potem powiedzieli że to skręt jądra a następnie że zapalenie nerki, było robione usg, tomografia i rtg ale wszystko ok, niestety bóle występują do dziś i towarzyszy im gorączka, do tej pory radziłem sobie nawet bez przeciw bojowych bo ból był nieznaczny ale dziś nie mogę sobie z nim poradzić bo jest nie do wytrzymania. Moje pytanie brzmi następująco: co to może być i do kogo się udać? Mam 17.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania co może takowego dziać się. Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultacje do urologa i chirurga. Oni po badaniu zapewne wyjaśnią jaka może być przyczyna tego bólu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mikus
mnie od paru dni boli w lewym boku i kuje w pachwinie nie wiem co robic ja jestem za granica ni edaj boze jak by cos sie stalo mi tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.