Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mena

Lambie a żołądek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mena
U mojego syna wyktyro w wymiocinach w szpitalu lamblie , gdzie trafiliśmy z silnymi bólami kolkowymi i wymiotami.Natomiast gastroskopia wykazała zapalenie żołądka i przełyku dolnej części.Czy może to mieć związek z lambliami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak oczywiście może to mieć związek z zakażeniem lambliami. Trzeba włączyć odpowiednie leczenia, a takowe objawy powinny ustąpić. Z reguły po zastosowaniu odpowiednich leków można swobodnie zwalczyć zakażenie lambliami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mena
Nie wiem czy dodrze określiłam wcześniejsze pytanie. Bo chodzi mi czy zapalenie i obrzęk żołądka i przełyku może być spowodowane przez obecne tam lamblie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak rzeczywiście może być zakażenie lambliami powodem zapalenia żołądka i przełyku. Lamblie zazwyczaj bytują w żółci, która okresowo może dostawać się do żołądka, a nawet przełyku i wywoływać stan zapalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia
Chciałam się zapytać czy przewlekłe zapalenie żołądka ,ciągłe nudności i częsty ból brzucha może mieć związek z lamblią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.