Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Ból przy WZJG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
WItam ! czym mozliwe ze przy WZJG nie ma specialnych bolow? poza skurczami jelit przed wyproznieniem? Jak dusze lewa strone podbrzusza przy lewej miednicy to mnie kluje jelito.... ? czy tam lubi umiejscawiac sie WZJG? czy poza biegunkami mozna miec stolce uformowane) ale miekkiej konsystencj, bo ja mam wiekszosc takich i zazwyczaj sa jasno zolte i splaszczone z kawalkami niestawionego jedzenia. Nie trace na wadze, nie miewam tez goraczki. Dodam ze mam dziwne jakby pryszcze na ciele, bolace przy dotyku - zwlaszcza na plecach i rekach oraz bole kosci( zwlaszcza piszczeli) i ciagle zaczerwienione oczy jakby jakis stan zapalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To co Pan odczuwa badając sobie okolicę lewego podbrzusza jest wynikiem ucisku jelita grubego i wynikiem WZJG. Stolce mogą być uformowane i luźne. Dodatkowe objawy są wynikiem chorób współistniejących z WZJG np. zapalenie stawów, rumień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kati
Koniecznie idź do onkologa. Takie objawy miał mój znajomy, wszyscy lekarze na zmianę leczyli go , albo na rumień , albo na inne choroby skórne lub zatrucia i złą pracę nerek. A okazało sie ,że to rak dawał przerzuty. Niepokojące są te bóle piszczeli.!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.