Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po lewej stronie ciała


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1,5 miesiąca borykam się z bólem po lewej stronie ciała. Kojarzy mi się to z czymś co przypomina ciągłe naprężenie. Odczuwam to na bocznych kościach żebrowych po lewej stronie (na tych małych żebrach oraz 1,2 żebrze tym dużym. DO żeber jest przyczepiony jakiś mięsień, który idzie po ukosie. Jak naprężę mięsnie to gobardzo wyczuwam przy dotykaniu brzucha. Przez ostatnie 1,5 miesiąca bardzo często sprawdzałem poprzez uciskanie brzucha i żeber czy nie mam tam jakiegoś guza. Brzuch sprawdzałem nawet kilka razy na dzień przez dosyć mocne uciskanie brzucha. Teraz odczuwam takie dziwne uczucie w jamie brzusznej i na żebrach. W szczególności boli mnie krawędź tego mięśnia. Bardziej to jest jakiś dyskomfort, uczucie jakbym tam coś miał. Czy to może być jakiś guz, który powstał przez ciąge uciskanie? Mam też stwierdzoną skoliozę w odcinku lędźwiowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ciągły dotyk tej okolicy może Pan wyzwalać takie dolegliwości jakie Pan opisuje, a poza tym skolioza właśnie odcinka lędźwiowego kręgosłupa także może takie dolegliwości wyzwalać. Trudno mi określi czy ma Pan jakiegoś guza w jamie brzusznej bez badania (raczej wątpię). Proszę w tej sprawie skontaktować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×