Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gabriela

Wybrzuszenie i wklęśnięcie na brzuchu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabriela
Mam poniżej pępka z lewej strony powiększony brzuch, w tych okolicach czuję ból w postaci ucisku lub kłucia, natomiast zaraz nad pępkiem jest wklęśnięcie, w tym miejscu odczuwam wciąganie do środka brzucha, również górna część pępka ulega wciąganiu. Czy to może być przepuklina, czy coś bardziej poważnego? Bóle z lewej strony brzucha pojawiły się pod koniec ciąży, i ogólnie taki układ brzucha mam od czasu po porodzie, wcześniej nie miałam takich dolegliwości, jedynie typowe objawy jelita nadwrażliwego. Ostatnio wydaje mi się, że mam też ucisk na pęcherz. W ciąży brałam dużo lekarstw, m.in. fenoterol, staweran, duże ilości żelaza domięśniowo i w tabletkach, ponieważ mam ciągle anemię. Mam problem z wchłanianiem żelaza przez jelita.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez bezpośredniego badania czy to może być przepuklina. Nie wykluczone, że tak. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z chirurgie. On po zbadaniu ręką wytłumaczy Pani czy to rzeczywiście jest przepuklina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.