Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Andrzej

Stolce szczypiące odbyt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej
Witam doktorze. Od paru miesiecy mam problemy jelitowe. Robie co poltorej godziny luzne stolce o malej objetosci. Mam duze parcie na stolec a jak ide do toalety to wydalam rzadki stolec w niklej ilosc. Mialem robione badania krwi i kalu na pasozyty oraz krew utajona, usg, i wlew dodobytniczy a także badanie per rectum. 1Czy to zespol jelita drazliwego? Co godzine moze wiecej oddaje stolec w niklej ilosci?(jest to biegunka) Dodam ze ta biegunka jest tak ostra ze podczas oddawania stolca szczypia mnie zwieracze odbytu jakby z jakims kwasem byla.? 2. 3 miesiace temu robilem badanie krwi na marker ca-19-9 i wszystko w normie.- czy ten marker jest podwyzszony podczas raka jelita?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
1Czy to zespol jelita drazliwego? Co godzine moze wiecej oddaje stolec w niklej ilosci?(jest to biegunka) Dodam ze ta biegunka jest tak ostra ze podczas oddawania stolca szczypia mnie zwieracze odbytu jakby z jakims kwasem byla.? - takie objawy mogą rzeczywiście wskazywać zespół jelita drażliwego skoro powyżej wymienione badania wyszły w porządku 2. 3 miesiace temu robilem badanie krwi na marker ca-19-9 i wszystko w normie.- czy ten marker jest podwyzszony podczas raka jelita? - może być podwyższony, jednak bardziej dokładnym markerem w przypadku raka jelita grubego jest oznaczenie markera CEA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Witam czasmi mam jak sie zalatwiam to mam krew ale ale o 6 miesiecy ju z mi sie krew nie pokazuje ,ale na poczatku odbytnicy mam jakas narosl jest nie duza mika czasami jest mieka a czasami rosnie .czy to moze byc rak czy homoroidy ,bylam u lekarza rodzinnego to powiedzieli ze homoroidy albo zylaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.