Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Misiek

Masturbacja i seks po zabiegu usunięcia wodniaka jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiek
1,5 tygodnia temu przeszedłem zabieg usunięcia wodniaka jądra metodą Winkelmanna, operacja przebiegła sprawnie i bez komplikacji, jądro lekko obrzęknięte. Kiedy mogę się masturbować a kiedy uprawiać sex po tego typu operacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można już po 2-3 tygodniach od zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misiek
Dziekuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
witam. ja masturbowałem się już po 3 dniach po zabiegu, nabrałem sił, dziewczyna itp. czy może to być problem? trochę się wystraszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
ja również masturbowałem się trzy dni po zabiegu. Po prostu poczułem się lepiej doszedłem do wniosku że skoro lekarz nic o tym nie wspominał, to znaczy że można. Obecnie się obawiam, czy nie popełniłem błędu. Za odpowiedz z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
ja rowniez prosze o odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian
ja też po 3 dniach nie całych, nic mnie nie boli, boje sie ze moze sie cos stac prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Radosław Rudolw
Jestem Hirurgiem od 1968 roku i w mojej karierze zawodowej miałem do czynienia z takimi pacjentami. 80 procent z nich dostało zatoru nasieniowodu o którym nie wiedzieli bo nie wywołuje bólu. Wieloletnie nie wykrycie powodowało obumieranie nasieniowodu co prowadziło w ostateczności do powstania komórek rakowych bądź martwicy tkanek miękkich wewnątrz moszny. Należy jak najprędzej udać się do lekarza i opisać problem, nie wolno tego bagatelizować. Spotkałem się z jednym przypadkiem wystąpienia udaru mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość
Zastanawia mnie jakim trzeba być *Hirurgiem*, żeby pisać przez h. Najlepiej zapytać lekarza i tyle. Prawdopodobnie zaleci by poczekać do zagojenia się tj. 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.