Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość martyna

Ból szyi po wycięciu czyraka na karku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martyna
Witam... miesiąc temu miałam wyciętego czyraka na karku. ale już od 2 tygodni czuję bardzo silny ból szyi i drętwienie karku, które promieniuje na ramię. Byłam u lekarza i dał mi antybiotyki i leki przeciwbólowe, ale to nic nie pomaga. W pracy ledwo siedzę... co to może być? Nie ma opcji bym to przewiała bo zawsze chodzę grubo ubrana. Proszę o poradę :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania. Może to jakaś sprawa niezależna od czyraka. Może to jakiś stan zapalny korzeni nerwowych wychodzących z kręgosłupa, ucisk na korzenie nerwowe z powodu patologii w zakresie kręgosłupa. Należałoby się zastanowić nad wykonaniem badania RTG odcinak szyjnego kręgosłupa i zgłosić się na kontrolę do chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alecki
Na ból szyi i głowy polecam sen na poduszce wypełnionej wiórami cedru syberyjskiego. www.medkomfort.pl tu jest opisana taka poduszka - ZDROWY SEN CEDROWY. piękny zapach cedru i fajny efekt snu jak w lesie:) Aromaterapia i fantastyczne właściwości lecznicze Cedru Syberyjskiego. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.