Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość niewiadomy

Napletek po ściągnięciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewiadomy
Czy normalne jest,że napletek w stanie spoczynku po ściągnięciu i puszczeniu wraca na żołądź ? We wzwodzie jest pod żołędzią i nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Tak, jest to normalne, tak właśnie powinno to wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
Witam. Mam podobny problem z tym że w stanie spoczynku napletek ściągam normalnie a w zwodzie schodzi ale tylko do połowy żołędzia palcami ściągnę za żołądź ale zaraz napletek powraca i znajduje się przy końcu żołędzi, czy będzie mi to przeszkadzało podczas stosunku??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roman
mozliwe ze masz za krótkie wędzidełko dlatego powraca ale musiał bys wyprobowac jezeli podczas stosunku nie bedzie rpzeszkadzac to ejst ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
prawdopodobnie mam za krótkie ale napletek powinien sam się zsuwać za żołądź prawda??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Jak będzie przeszkadzało to wtedy zacznij się martwić. Powinie, nie powinien... jak jest tak jest, czasami się sam zsunie, czasami nie, itd.. jeżeli w czasie seksu nie ma problemu i innych dolegliwości to wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marian
to ja mam nieco inny problem... ze ściągnięciem napletka nie ma problemu, ale po wzwodzie powinien powrócić na swoje miejsce, a jakoś mu się nie chce... po wzwodzie dalej żołądź jest odkryty (i to nie trwa parę minut tylko godzin)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.