Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Ból w klatce piersiowej po upadku na okolice karku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Witam mam 16 i podczas treningu akrobatyki upadłem na materac o grubości około 30-60 cm na okolice miedzy karkiem i plecami . na początku bardzo mnie bolało wróciłem do domu posmarowałem się na moc maścią . Następnego dnia podczas ruchu rekami poczułem ból miedzy barkiem i bicepsem. kichnąłem i poczułem ból w klatce piersiowej w okolicy mostka gdy dotachałem poczułem gulkę myślałem że to spuchnięte . troche mi wystaje mostek lecz tak jest chyba u wszystkich ?. gdy pukam lekko w spojenie miedzy sutkami czuje straszny ból ... proszę jakąś rade???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania co się dzieje. Radzę o tym poinformować rodziców i odwiedzić bezpośrednio lekarza. Być może to tylko zwykłe stłuczenie, ale trzeba wykluczyć także złamanie (np. wykonać RTG klatki piersiowej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marika
Mam pytanie moj maly brat upadl na rece i po 2 godzinach nie mogl ruszyc glowa w bok a do tego wyczulam ze biorac go an rece boli go pod pacha prosze pilnie o rade ma 2 latka i lekarz chirurg stwierdzil po dlugim namysle ze to jest krecz karku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli tak stwierdził lekarz chirurg to tak zapewne jest. Trzeba wiedzieć, że taki kręcz szyi czasami bardzo długo ustępuje i trzeba odpowiednich ćwiczeń, żeby wyprowadzić z tego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.