Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michaal

Napletek a prezerwatywa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michaal
Mam pytanie. Przy zakładaniu prezerwatywy skórka powinna być naciągnięta poza żołądź, a nie znajdować się na nim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Napletek powinien odsłaniać żołądź, nie może być na żołędziu. Do prezerwatywy załączana jest instrukcja, wskazówki jak zakładać, inne uwagi, m.in. o tym, że napletek musi być ściągnięty też jest informacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
a ja zakladam na napletek, mam wrazliwa zoladz, jak wspolzyje z dziewczyna to pozniej w prezerwatywie sam mi sie sciaga. Ogólnie ciezko mi sie zsuwa we wzwodzie. Lekarz kazal mi czesto sciagac napletek we wzwodzie aby skorka sie ulozyla...ale jakis czas to robie i nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zubrek
wojtek ja tez tak robie - i tak samo ciezko mi sie sciaga napletek... zastanawialem sie aby poddac sie nacieciu wedzidelka bo to jest chyba w naszym przypadku powód do trudnego sciagania skory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.