Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewelina 18 lat

Drobinki nadżerek na jelicie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina 18 lat
Co mam robić jesli mam drobinki nadżerek na jelicie, bardzo boli mnie brzuch, mam mdlosci i zawroty glowy ??? co to moze oznaczac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina 18 lat
lekarz mi powiedzial ze nadżerki drobne w jelicie cienkim wiec co to znaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina 18 lat
miałam robioną kolonoskopię i pobrany odcinek z odbytnicy do badania hispatologicznego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Należy niezwłocznie włączyc leczenie przeciwzapalne, typowe dla zapalenia jelita grubego (np. lek z grupy mesalazyn). Dieta lekkostrawna, bogatobłonnikowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cecylia
Witam! Mam nadżerkę w odbycie, również mam mdłości i zawroty głowy, brak apetytu, obłożony język białym nalotem. Byłam u proktologa otrzymałam torbę leków. Kolonoskopia ma być po zaleczeniu nadżerki. Najbardziej męczą mnie te zawroty i mdłości jaka jest przyczyna i jak sobie poradzić. lekarz mnie zbył :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena
Radziłabym zrobić badania w kierunku nietolerancji pokarmowej, np. Imu Pro na stronie Mikroekologii w Poznaniu. Ja miałam potworne mdłości i zawroty głowy przy nietolerancji glutenu. Uwaga - gastroskopia nie wykazuje nietolerancji, tylko celiakię, więc lepiej gastroskopii nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
Witam.U mnie również stwierdzono drobną nadżerkę w jelicie grubym poprzez kolonoskopię czy to coś poważnego i jak to się leczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia  z Koszalina
Witam. Ja rownież miałam obłożony język i oddech niczym u Shreka. I to przez 5 lat. Chodziłam od lekarza do lekarza i tylko wyciągali kasę i rozkładali ręce. Do tego męczyły mnie przewlekłe rozowlnienia i byłam strasznie słaba i wychudzona. Popadłam już w depreję i odechciewało mi się żyć .Dodam, że żadne leki przepisywane przez gastrologów mi nic nie pomagały, podobnie zresztą jak przeróżni bioenergoterapeuci i akupunktura. Dzisiaj Bogu dziękuję, że w końcu ktoś polecil mi dr Rudnickiego (Homeopatę ze Słupska). On jako jedyny szybko zdiagnozował, że cierpię na jelito drażliwe jak również na grzybicę jelita. Wyleczył mnie w przeciągu 8 miesięcy. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że zawdzięczam mu życie. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.