Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Smutny

Ranki na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Smutny
Witam mam takowy problem a mianowicie na skórce która nachodzi na żołędzia mam pare ranek goją sie a zarazem ponawiają powodem jest tego mycie gdyż skórke trzeba naciągnąc i w tym momencie ranki pękają czym to leczyć i jak je zagoić bo męcze sie już z tym dość długo. Ranki powstały w wyniku stosunku seksualnego poprostu dziewczyna ogoliła sie wiemy gdzie a po paru dniach miała tam już drobne igiełki (włoski) i to właśnie ich sprawka prosił bym bardzo o odpowiedź i podanie sposobu leczenia itp z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej skórę napletka dokładnie umyć mydłem hipoalergicznym (dziecięcym), a nastepnie na jakimś dobrej firmy żelu intymnym naciągnąć napletek. Zrobic to najwyżej 2 razy dziennie. Powinno pomóc. Jeśli nie udaj się do lekarza, gdyż może być potrzeba zastosowania maści na receptę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutny
dziekuje za pomoc tylko sam bol to nie problem bo nie jest duży a wrecz znikomy tylko poprostu jak dostane wzwodu np. na widok dziewczyny to wiadomo skorka sie naviaga i peka ponownie a pozniej przykleja sie d majtek i podczas ich sciagania znowu ranki sie otwieraja i to najgorsze nie wiem jak sie tego szybko pozbyc ranki sa nie wielkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Jaką maścią lub czym sobie poradziłeś z rankami ? Mam podobny problem.:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Ja też tak miałem jak się okazało przyczyną tego był środek do czyszczenia i dezynfekcji toalet (domestos) ktury zawiera chlor ktury wydziela silnie żrące opary.Siadając na toalete po zastosowaniu takiego środka jest powodem takich doldgliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tsgsgsge
A jest jakiś sposób bez leków i lekarza? Taki, żeby go zrobić w domu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Proponuje maść nagietkowa w pękające miejsca w znacznej ilości po dwóch dniach powinna byc poprawa i to znaczna:) Sam stosowalem i daje ona rezultaty:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deras
Zdjęcia chorób penisa dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.