Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jadwiga

Naevus melanocyticus papillomatosus dermalis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jadwiga
Witam Miałam badania zmian skórnych, nie mogę się doprosić o informację co one oznaczają, strasznie się martwię... Informację które mam: Diagnoza histopatologiczna: Naevus melanocyticus papillomatosus dermalis Rozpoznanie: Naevus(w) pigmentosus cutis susp Bardzo proszę o informację, co to jest, nawet jeśli miała by być najgorsza ! Ta niepewność jest straszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Diagnoza histopatologiczna: Naevus melanocyticus papillomatosus dermalis Znamię melanocytowe brodawczakowate skóry(Znamiona melanocytowe, łagodny nowotwór, nigdy nie złośliwieje). Rozpoznanie: Naevus(w) pigmentosus cutis susp Podejrzenie znamiona barwnikowego skóry Dobrze jest,to usunąć gdyż może być podłożem powstania czerniak złośliwego,w tej chwili nic groźnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota
Naevus malentocytius compositus papulosus parvus Spitz cutis.Excisio completa. Czy ktoś mi to przetlumaczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Znamię barwnikowe- złożone grudkowe małe Spitz*a. Wycięcie kompletne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota
Dziękuję bardzo :) Czyli że po sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IZA
Naevus pigmentosus compositus. Excisio completa. CO TO ZNACZY??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IZA
Naevus melanocytius iunctionalis.Excisio completa CZY KTOS MI TO PRZETLMACZY? Dziekuje z góry !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Proszę mi napisać czy naevus spitz jesli został w całosci wycięty czy moga być przezuty.Naprawde nic niewiem na temat tej choroby,proszę kogoś o pomoc w odpowiedzi na moje pytanie ,dodam że 2 tygodnie temu przeszłm zabiek polegajacy na usunięciu znamienia.Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowieć.Monika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emc
Uspokój się spitz nie jest złośliwy nie będzie przerzutów bo niby z czego?? To tak jakby Ci usunęli kurzajkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
mam pytanie mialam robione badanie histopatologicznei wynikiem rozpoznania bylo: Naevus melanocyticus compositus partim papillosus. Czy ktos mogl by mi powiedzieć co to znaczy???Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Znamię barwnikowe złożone częściowo brodawkowate.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
aa czy to cos grożnego ?raczej nie?prawda??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oliza
Może ktoś mi napisać co to znaczy?? .... Naevus melanocyticus compositus praecipue dermalis. Excisio completa. Pielegniarka mi powiedziałą ze nie mam sie martwic ale wiecie co ona moze wiedziec to przeciez nie lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość małogorzta
W szpitalu niestety niczego nie mogłam sie dowiedziec lekarz nie wiedziałam co znaczy naevus wiec watpie juz we wszytko Co prawda chirurg.Naevus lentioginalis junctionalis melanocyticus.Prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika
Naevus dermalis papillaris pigmentosus - to opis mojego badania histopatologicznego. Czy moglabym prosic o przetlumaczenie? Zupelnie nie wiem co to znaczy i czy mam sie bac. Dodam, ze jestem w 8 miesiacu ciazy, po wycieciu zmienionego w jej trakcie pieprzyka. Z góry dziekuje i pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marianna
diagnoza histopatologiczna : Naevus melanocyticus dermalis No II Verruca vulgaris bardzo prosiłabym o przetłumaczenie Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria.
Miałam wycięty włókniak sromu. Otrzymałam wynik badania histopatologicznego. Chciałabym się dowiedzieć co znaczy rozpoznanie mikroskopowe: - Naevus dermalis pigmentosus. - Excisio completa. Proszę o przetłumaczenie mi tego wyniku badań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość *looool*
Naervus melanocyticus pigmentosus compositus. Excisio completa. Moze mi ktos to przetlumaczyc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renata
Witam, proszę o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego: Naevus melanocyticus - coeruleus parvus desmoplasticus cutis. Excisio copmleta. Z góry dziękuję:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TOMEK
excisio completa naevus melanocyticus iunctianalis - co to ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joL
ja wiem że Excisio completa - to wycięte w całości czyli chyba ok. ja tak miałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ula
może ktoś przetłumaczy : Naevus melanocyticus compositus dysplasticus parvus cutis ???????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
bardzo bym prosił osobę która zna się na tłumaczeniu łaciny medycznej co znaczy Naevus melanocyticus compositus minutum. Excisio radicalis proszę odpisać na adres dkuna1@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arko
Witam mam prośbę czy ktoś by mógł mi przetłumaczyć co oznacza to zdanie naevus pigmentosus dermalis papillaris z góry dziękuje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Mógłby Ktoś przetlumaczyć nazwy 2óch chorób na język polski/? 1) Papillomatosis florida cutis verruciformis 2) Tripe palmar syndrome z góry bardzo Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.